Başkan Taban’dan 8 Mart jesti

BURSA (İGFA) – Belediye Başkanı Alper Taban, 8 Mart Dünya Bayanlar Gününde İnegöl Belediyesi’nin bayan işçilerini unutmadı. Mesainin başlamasının akabinde bayan işçilerle bir ortaya gelen Lider Taban, 8 Mart Dünya Bayanlar Gününü kutlayarak işçilere armağan takdimi gerçekleştirdi.

“SİZİNLE BİREBİR ÇATI ALTINDA ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYUYORUM”

Bu sabah 09.30’da İnegöl Belediyesi Yeni Hizmet Binası çok maksatlı salonunda yapılan buluşmada, 113 kurum işçisi, 21 İNESMEK çalışanı ve 10 stajyer olmak üzere toplam 144 bayan çalışanla bir ortaya gelen Lider Taban, bu özel buluşmayı toplumsal medya hesaplarından da “Sizinle birebir çatı altında çalışmaktan onur duyuyorum” tabirleriyle paylaştı.

“BİZLER BİR AİLEYİZ”

Kadın elinin değdiği her yer üzere İnegöl’ün de belediyenin bayan çalışanlarının dokunuşlarıyla her geçen gün daha hoş ve yaşanabilir bir hal aldığını kaydeden Taban, “İnegöl ismine gösterdiğiniz uğraş ve gayretlerden ötürü her birinize teşekkür ediyorum. Bizler bir aile üzereyiz. 8 Mart sembolik bir gün, lakin bayanlar bizim için her gün birebir kıymete sahip. Biliyoruz ki bayan; toplumun en tesirli, yönlendirici, birleştirici ve hami ögesidir. Bayan annedir, eştir, evlattır… Dinimizde de Türk geleneklerinde de bayanın yeri her vakit en üst mertebedir. Kurumumuzda da bayan işçilerimiz bizim kıymetlilerimiz. Bu vesileyle sizlere katkı ve dayanaklarınız için bir kere daha teşekkür ediyorum. Sizlerin nezdinde kentimizdeki, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm bayanların 8 Mart Dünya Bayanlar Gününü kutluyorum” dedi.

Konuşma sonrası çalışanlara ikram takdimi gerçekleştirilirken, program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir